Kde se jiní zastaví, my navrhujeme řešení

TP3

Kde se jiní zastaví, my navrhujeme řešení

Společnost TP3 s.r.o. založili tři dlouholetí spolupracovníci. Zabýváme se projekční, inženýrskou a dodavatelskou činností v oboru technika prostředí staveb a v příbuzných oborech. Naším cílem je poskytovat klientům odborné služby ve všech etapách projektu. Soustředíme se na navázání dlouhodobého vztahu založeného na odbornosti, zkušenostech a kompetenci. Naše návrhy jsou v harmonii s architekturou, interiérem a požadavky klienta. Navrhovaná technická zařízení jsou na vysoké úrovni a zároveň představují optimální využití investovaných prostředků. Nebojíme se náročných úkolů a složitých systémů, stejně jako vysokých nároků na prostorové uspořádání.

Kde se jiní zastaví, my navrhujeme řešení

TP3

Společnost TP3 s.r.o. založili tři dlouholetí spolupracovníci. Zabýváme se projekční, inženýrskou a dodavatelskou činností v oboru technika prostředí staveb a v příbuzných oborech.
Naším cílem je poskytovat klientům odborné služby ve všech etapách projektu. Soustředíme se na navázání dlouhodobého vztahu založeného na odbornosti, zkušenostech a kompetenci.
Naše návrhy jsou v harmonii s architekturou, interiérem a požadavky klienta. Navrhovaná technická zařízení jsou na vysoké úrovni a zároveň představují optimální využití investovaných prostředků. Nebojíme se náročných úkolů a složitých systémů, stejně jako vysokých nároků na prostorové uspořádání.

Naše služby

PROJEKČNÍ ČINNOST

Zpracování projektové dokumentace profesí vzduchotechnika, tepelná technika, chlazení s ohledem na navržení funkčního, komfortního a úsporného řešení.

Posudky

Posuzování správnosti návrhu, provedení a provozování systémů TZB (technická zařízení budov) s ohledem na provozní náklady, a to pro obytné domy, administrativní budovy a průmyslové objekty a areály.

DODAVATELSKÉ SLUŽBY

Dodávky a montáže zařízení vzduchotechniky, vytápění, chlazení, zdravotechniky včetně související regulace a napájení.
team tp3

Ivana Kosová

Projektantka vzduchotechniky

ivana.kosova@tp3.cz
+420 732 440 833

Tomáš Legner

Projektant vzduchotechniky

tomas.legner@tp3.cz
+420 736 232 189

Jakub Šimek

Projektant vzduchotechniky

jakub.simek@tp3.cz
+420 728 190 062

David Zvelebil

Projektant topení a chlazení

david.zvelebil@tp3.cz
+420 726 613 438

Petr Steinhart

Projektant vzduchotechniky junior

petr.steinhart@tp3.cz
+420 724 282 434

Marek Kasan

Projektant topení a chlazení junior

marek.kasan@tp3.cz
+420 731 836 236